🚀 Expand your network effortlessly and quietly—because your productivity deserves it!
| ASIN | B000FNFSPY |
| Best Sellers Rank | #6,517 in Computers ( See Top 100 in Computers ) #46 in Network Switches |
| Brand | TP-Link |
| Built-In Media | 5-port 10/100Mbps desktop switch, voltage adapter, instruction manual |
| Case Material Type | Plastic |
| Color | white |
| Compatible Devices | Desktop, Laptop, Printer |
| Current Rating | 0.6 Amps |
| Customer Reviews | 4.6 4.6 out of 5 stars (51,346) |
| Data Transfer Rate | 1 Gigabits Per Second |
| EU Spare Part Availability Duration | 2 Years |
| Global Trade Identification Number | 06935364020064 |
| Interface | RJ45 |
| Item Dimensions L x W x H | 10.3L x 7W x 2.2H centimeters |