| ASIN | B0160PMMT0 |
| Best Sellers Rank | #32,366 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #88 in Tool Sets (Tools & Home Improvement) |
| Brand Name | Stalwart |
| Color | Red |
| Customer Reviews | 4.5 4.5 out of 5 stars (5,406) |
| Global Trade Identification Number | 00886511773356 |
| Head Size | 6 inches |
| Head Style | Flat |
| Included Components | 6" Flathead Screwdriver, 6" Phillips Screwdriver, 4oz. Hammer, 5" Tweezers, 5" Long Nose Pliers, 3 ft Measuring Tape |