title: "CROSSTECH Zircon Oxide Prep Z856/018F Diamond Burs for Lithium Disilicate, Friction Grip Shank, Head Size 1.8mm and Head Length 8.0mm, Fine"
brand: "crosstech zircon oxide prep"
price: "฿1589"
currency: THB
in_stock: true
category: "Misc."
store_origin: TH
region: Thailand
---
# CROSSTECH Zircon Oxide Prep Z856/018F Diamond Burs for Lithium Disilicate, Friction Grip Shank, Head Size 1.8mm and Head Length 8.0mm, Fine
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** CROSSTECH Zircon Oxide Prep Z856/018F Diamond Burs for Lithium Disilicate, Friction Grip Shank, Head Size 1.8mm and Head Length 8.0mm, Fine by crosstech zircon oxide prep