| ASIN | B09Q947VKN |
| Best Sellers Rank | 32,560 in Electronics & Photo ( See Top 100 in Electronics & Photo ) 324 in Streaming Clients |
| Box Contents | Product, remote, cable |
| Brand Name | XIAOMI |
| Colour | black |
| Compatible Devices | Television |
| Connector Type | Micro USB |
| Controller Type | android |
| Customer Reviews | 4.1 4.1 out of 5 stars (4,438) |
| External Testing Certification | Não Aplicável |
| Form Factor | TV Stick |
| Global Trade Identification Number | 06971408155620 |
| Item Dimensions L x W x H | 15L x 10W x 10H centimetres |