title: "LASE SPM-1000AB Bi-Amp Power Amplifier Module 1000W (Passive into Active) 2 Way (110V)"
price: "฿28093"
---
# LASE SPM-1000AB Bi-Amp Power Amplifier Module 1000W (Passive into Active) 2 Way (110V)
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** LASE SPM-1000AB Bi-Amp Power Amplifier Module 1000W (Passive into Active) 2 Way (110V)
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description