title: "2400MZ-14 1/4 Sq. Dr. Socket 14mm 6 point Length 15mm Z-series"
price: "฿1576"
currency: THB
in_stock: true
url: https://www.desertcart.co.th/products/810406745-2400mz-14-1-4-sq-dr-socket-14mm-6-point
store_origin: TH
region: Thailand
---
# 2400MZ-14 1/4 Sq. Dr. Socket 14mm 6 point Length 15mm Z-series
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** 2400MZ-14 1/4 Sq. Dr. Socket 14mm 6 point Length 15mm Z-series